print

Fiets en Wandelbeurs Lezingen, Vrijdag 1 maart 2019

starttijd  eindtijd   zaal            lezing                                       

11:00      12:00      Zaal 2          Bert Romkes : Te voet via Duitsland en Oostenrijk naar Rome
11:00      12:00      Zaal 1          Fietsroute van het Jaar : Prijsuitreiking en presentatie Fietsroute van het Jaar 
11:00      12:00      Zaal 3          Nellie Lenssen : Fietsen vanuit huis naar de Noordkaap
11:00      12:00      Zaal 6          Adia Sakiqi (ambassadeur Albanië)  : De outdoormogelijkheden van Albanië
11:00      12:00      Zaal 7          Roeland Janssen : Velopalise                 
11:00      13:00      Zaal 4          Fietsplatform : Besloten bijeenkomst         
11:00      12:00      4.C.40          Joost Verbeek : Voorbereiden van een bergtocht op de pc
11:00      12:00      Zaal 8          Eric Schuijt : Fietsvakantie voorbereiden    
11:00      12:00      Zaal 5          Karst Zijlstra : Mountainbikevakantie in binnen- of buitenland
12:00      13:00      Zaal 6          Jonathan Vandevoorde : Wandelen in de Great American West
12:00      13:00      Zaal 1          Carole Gölitz : De Franse Maasfietsroute    
12:00      13:00      Zaal 7          Frank van Rijn : Op de fiets door Marokko    
12:00      13:00      Zaal 2          Nicholas van den Berg & Giselle Habraken : Pelgrimsfietsen door Europa
12:00      13:00      Zaal 3          Chris van der Kaap : Bikepacking             
12:00      13:00      Zaal 8          TestKees (Kees Bakker) : Sneller of efficiënter fietsen 
12:00      13:00      Zaal 5          Auke Raaff : Wat gaat er in mijn rugzak en wat niet?
12:30      13:30      4.D.42          Frederike Bloemers : Sneeuwschoenwandelen    
13:00      14:00      Zaal 3          Stefan Szepesi : Zeven Pilaren van Schoonheid
13:00      14:00      Zaal 1          Bert Sitters : De Véloscénie               
13:00      14:00      Zaal 7          Bert Vonk : De Vier Jaargetijden Wandelroute door Zwitserland
13:00      15:00      Zaal 4          Fietsplatform : Besloten bijeenkomst         
13:00      14:00      Zaal 2          Cor Kuyvenhoven : Een Franciscaanse voetreis in Italië
13:00      13:30      Zaal 6          Boris van der Ham : Langs Werelderfgoed      
13:00      14:00      Zaal 8          Joost Verbeek : Wandelen en fietsen met gps  
13:00      14:00      Zaal 5          Monique van Klaveren : Schrijven over reizen 
13:30      14:30      4.D.42          Noes Lautier : Tour du Mont Blanc            
13:30      14:00      Zaal 6          Boris van der Ham : Langs Werelderfgoed      
14:00      15:00      Zaal 3          Wim Balvert : De Lebanon Mountain Trail      
14:00      15:00      Zaal 1          Bert Sitters : Fietsen in Thailand           
14:00      15:00      Zaal 2          Kirke Mulders en Tineke Harlaar : Het Waterliniepad
14:00      15:00      Zaal 7          Kees Lucassen : Naar Parijs met Jelle (13)   
14:00      15:00      Zaal 6          Jos Koldeweij : Koopman, pelgrim, toerist in de late middeleeuwen
14:00      15:00      Zaal 8          Johan Blom : Gps-navigatie met een smartphone
14:00      15:00      Zaal 5          Wim Jongman : De eerste keer op fietsvakantie
14:30      15:30      4.D.42          Frans Welkamp : navigeren met kompas en declinatie
15:00      16:00      Zaal 3          Elsi Rizvanolli : Wandelen rondom Tirana     
15:00      16:00      Zaal 1          Joost Vermeulen : De Breughelroute           
15:00      16:00      Zaal 2          Jaap en Anneke Jongejan : Wandelen door het landschap Noardlike Fryske Wâlden
15:00      16:00      Zaal 6          Ruud Overes : 10.000 km per trike door Europa
15:00      16:00      Zaal 4          Henk Nijland : Fietsen in Nederland          
15:00      16:00      Zaal 7          Eric Schuijt en Carla van Tatenhove : Fietsen over de hoogvlaktes van de Andes
15:00      16:00      Zaal 8          Marten Gerritsen : Wat te doen bij fietspech onderweg
15:00      16:00      Zaal 5          Mirjam Melai : Natuurlijk Lopen, zoals het bedoeld is
16:00      17:00      Zaal 6          Peter de Rijk en Annemarie Verhallen : Langs de Donau door Servië, Roemenië en Bulgarije
16:00      17:00      Zaal 7          Paulien van Gijn : Over de Limesroute van Noordzee naar Zwarte Zee
16:00      17:00      Zaal 3          Malcolm Hodgson : England’s National Trails
16:00      17:00      Zaal 4          Ben Teunissen : De Weg van de Franken        
16:00      17:00      Zaal 2          Hans Corbijn en Els van den Kerkhof : Wandelen op Walcheren?
16:00      17:00      Zaal 1          Joost Vermeulen : Escarpardenne Eisleck Trail
16:00      17:00      Zaal 5          Auke Raaff : Eten uit je rugzak